relax zone, masaz senica, masaze senica, masaz, masaze, klasicka masaz, relaxacna masaz. senica

© 2024 Stingray Studio

Darčeková poukážka

Darčekové poukážky na masáž – dokonalý darček pre vašich blízkych!

Chcete obdarovať svojich najbližších niečím skutočne špeciálnym? Darujte im stieraciu darčekovú poukážku na masáž! ♥️ V mojom masážnom salóne vám ponúkam jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych relaxačným zážitkom, ktorý si zaslúžia.

Moje masáže sú navrhnuté tak, aby priniesli úľavu od stresu, uvoľnili napätie a obnovili energiu. S mojimi skúsenosťami a príjemnou atmosférou vytvorím pre vašich blízkych prostredie, kde sa môžu oddať hlbokému uvoľneniu a regenerácii.

Darčeková poukážka na masáž je nielen originálny dar, ale aj spôsob, ako vyjadriť svoju starostlivosť o ich zdravie a pohodu. Nechajte ich zažiť ten pocit oddychu a obnovy, ktorý si zaslúžia. Ponúkam Vám nový dizajn poukážky s prekvapením.🤩 Obdarovaná osoba si musí svoj darček zoškrabať. Pod zlatým srdiečkom sa nachádza text s hodnotou masáže.

Neváhajte a objednajte si darčekovú poukážku na masáž ešte dnes! Vaši blízki budú nadšení a vďační za túto výnimočnú skúsenosť.

Kontaktujte ma a rád vám pomôžem s výberom darčekovej poukážky a ďalšími informáciami.

Váš masér www.masazsenica.sk

Doprajte relax aj svojim blízkym!

Ak máte vo svojom okolí osobu, ktorej chcete dopriať úžasný zážitok v podobe relaxačnej masáže, ponúkam Vám možnosť zakúpenia darčekových poukážok na ľubovoľnú masáž.

Poukážky je možné zakúpiť priamo v mojom salóne.

Po vzájomnej dohode viem zabezpečiť aj doručenie poukážky až na adresu obdarovanej osoby spolu so sprievodným listom. Výška úhrady za poštovú zásielku typu list 1.triedy je vrátene obálky 1,- EUR. V tomto prípade úhrada darčekovej poukážky (hodnota poukážky + poštovné náklady) prebieha vopred bezhotovostne.

Darčeková poukážka RELAX ZONE